Välispuitpindade viimistlemine

Välispuitpindade viimistlemine

Aeg on terrassid ja fassaadid särama lüüa õigete nippide ning vahenditega. Tule õpi oma ala meistritelt! Lühikoolitus toimub 24.05.23 Osmo showroomis Läike tee põik 3, Peetris.

Tule osalema ainulaadsel tasuta koolitusel, mis keskendub välispuitpindade viimistlusele Osmo brändi toodetega! Kui oled huvitatud elamu, ärihoone või ükskõik millise välise puitpinna ilme värskendamisest ning soovid õppida professionaalsete tulemuste saavutamist, siis see koolitus on just sulle!

Osmo on juhtiv puiduviimistlusele suunatud bränd, mis pakub kvaliteetseid ja usaldusväärseid tooteid välispuitpindade viimistluseks. Meie toodete valikusse kuuluvad mitmesugused õlid, vahad ja värvid, mis sobivad ideaalselt erinevatele puiduliikidele ning pakuvad kauakestvat kaitset ja ilusat viimistlust. Koolituse käigus tutvud toodetega, mis sobivad näiteks puitlaudistele, terrassidele, fassaadidele, rõdudele, akendele ja akende luukidele, aedadele, väravatele, lehtlatele, puitpaneelidele, aiamajadele ja aiamööblile, laste mänguväljakutele, autovarjualustele jne.

Meie tasuta koolitus on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud puiduspetsialistidele, kes soovivad omandada uusi oskusi ja teadmisi. Koolituse käigus tutvustame Osmo toodete omadusi, õpetame õiget tehnoloogiat välispuitpindade ettevalmistamiseks ning juhendame nende professionaalseks viimistlemiseks.

Koolitusel osaledes saad:

  • Ülevaate Osmo brändi toodete mitmekülgsusest ja kvaliteedist.
  • Praktilised näpunäited välispuitpindade ettevalmistamiseks enne viimistlust.
  • Õppetunni, kuidas valida õige toode vastavalt puidu tüübile ja soovitud tulemusele.
  • Käed-külge kogemuse Osmo toodete kasutamisel.
  • Teada tüüpvead, mida vältida välispuitpindade viimistlusel
  • Võimaluse esitada küsimusi ja saada nõu professionaalidelt.

Registreeri juba täna, sest kohad on piiratud! Oleme siin, et jagada teiega oma kogemust ja ekspertiisi välispuitpindade viimistluse valdkonnas. Osale Osmo tasuta koolitusel ja saa osa inspireerivast õpikogemusest, mis aitab sul saavutada kaunid ja vastupidavad tulemused oma välispindade viimistluses!

Veel sündmusi