Sisepuitpindade viimistlemine õlivahadega (Tallinn)

Sisepuitpindade viimistlemine õlivahadega (Tallinn)

Kas soovid anda oma kodu interjöörile uut elu? Kas soovid õppida professionaalsete tulemuste saavutamist sisepuitpinna viimistluses? Kui jah, siis see tasuta koolitus on just sulle!

Osmo on tunnustatud bränd, mis pakub kvaliteetseid tooteid puidu viimistluseks keskendudes keskkonnasõbralikele ning turvalistele viimistlusvahenditele. Meie õlivahad ja töövahendid on tuntud oma usaldusväärsuse ja tõhususe poolest ning annavad puidule kauni ja vastupidava viimistluse.

Tasuta koolitus on suunatud nii algajatele kui ka kogenud puidufännidele, kes soovivad omandada uusi oskusi ja teadmisi sisepuitpinna viimistluse valdkonnas. Koolituse käigus tutvustame Osmo brändi erinevaid tooteid vastavalt puidule ning kasutusele, õpetame õiget tehnoloogiat pindade ettevalmistamiseks ning juhendame nende professionaalseks viimistlemiseks.

Koolitusel osaledes saad:

  • Ülevaate Osmo brändi toodete mitmekülgsusest ja kvaliteedist sisepuitpinna viimistluses. Saad teada, kuidas konkreetsed õlivahad ja töövahendid sobivad erinevatele puitpindadele.
  • Praktilised näpunäited pindade ettevalmistamiseks enne viimistlust õlivahadega. Õpid, kuidas valmistada ette erinevaid pindu nagu mööbel, põrandad, laste mänguasjad, puidust tasapinnad, sauna lavatsid jne
  • Õppetunni, kuidas valida õige õlivaha vastavalt puidu tüübile ja soovitud tulemusele. Saad teada, millised tooted sobivad erinevateks sisepuitpinna projektideks ning kuidas saavutada soovitud viimistlus ja tonaalsus.
  • Käed-külge kogemuse Osmo toodete kasutamisel. Saad praktiliselt katsetada erinevaid viimistlusvõtteid ja õppida, kuidas saavutada professionaalseid tulemusi ning milliseid vigu viimistlusprotsessis vältida.
  • Võimaluse esitada küsimusi ja saada nõu professionaalidelt. Meie eksperdid on valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi ning vastama kõigile sinu küsimustele.

Ära jäta kasutamata võimalust liituda meie tasuta koolitusega! Saad oma kodu sisepindadele anda uue ilme ning omandada väärtuslikke oskusi ja teadmisi Osmo brändi toodete kasutamisel.

Veel sündmusi