Parandusliim Wakol MS 335

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 18,43

Kiiresti tarduv silaanmodifitseeritud parandusliim.

 

55,30

SOBIB KASUTAMISEKS
Parkettpõranda aluste tühemike parandamiseks.
Ei sõltu kasutatud parketiliimist.

 

Üldinfo

TEHNILISED ANDMED

Alustoormaterjal: silaanmodifitseeritud polümeer
Segu kasutusaeg: ligikaudu 15…20 minutit
Kõvenemisaeg: ligikaudu 2 tundi

HOIUSTAMINE
Säilivusaeg: 12 kuud toatemperatuuril
Säilitustemperatuur: ei ole külmumise suhtes tundlik

Kasutamine

EELTÖÖD
Selgitage välja tühemiku asukoht ja katke puuriava ümbrus põhjalikult kaitsekattega, et vältida pinna saastamist. Puurige otse ülevalt kuni tühimikuni. Vajaduse korral puurige lisaavad, nt vaatlusava.

 

PEALEKANDMINE
Lisage parandusvaigu WAKOL MS 335 600 ml tehasetuubile süstlaga 50 ml vett ja segage väikese labaseguri abil vähemalt ühe minuti jooksul ühtlaselt läbi.
Pressige segu 15…20-minutilise kasutusaja jooksul tühemikku, kuni see on piisavalt täidetud. Pange pind ligikaudu kaheks tunniks raskuse alla. Pärast seda ajavahemikku võib puuriava tavaliste meetodite abil korralikult tihendada.

Pealekandmise ajal ei tohi põranda temperatuur olla alla +15°C ja ruumi õhutemperatuur alla +18°C, ruumi soovitatav suhteline õhuniiskus on 40…65%, maksimaalne 75%. Kogu esitatud teave vastab temperatuurile ligikaudu 20 °C ja suhtelisele õhuniiskusele ligikaudu 50%. Külma ilma puhul soojendage kõik paigaldusmaterjalid enne kasutamist köetud ruumis.

Tühemike süstlaga täitmine on parandusviis, mis nõuab parketi sisse avade puurimist. Sõltuvalt puidu tüübist ja puidu kasutusest võivad tihendatud kohad vähemal või suuremal määral kasutajale
nähtavaks jääda. Enne tööde alustamist kooskõlastage taastamisviis oma tellijaga.

Ohutus

Garanteerime, et meie tooted on ühtlaselt hea kvaliteediga. Kõik andmed põhinevad paljude aastate praktilisel kogemusel ja vastavad standardtingimustele. Kasutatavate materjalide paljusus ja ehitusplatsi erinevad tingimused, mis ei sõltu meist, välistavad igasugused käesolevatel andmetel põhinevad nõuded.

Sel põhjusel soovitame teha piisavalt kasutuskatseid. Järgima peab kaasasolevaid põrandakatte tootja juhiseid ja kehtivaid seaduslikke nõudeid. Vajaduse korral anname meeleldi tehnilisi nõuandeid.

Dokumendid