Allahindlus!

Vaibaliim VersaTack Wakol D 3360

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,83

Universaal-dispersioonliim

 

44,49117,22

SOBIB KASUTAMISEKS

Universaal-dispersioonliimid järgmiste materjalide liimimiseks
• LVT põrandakatted
• Tekstiilmattidest põrandakatted, lateksvahust, džuudist või teisese sünteetilise tagakattega
• Kootud põrandakatted
• Nõelfliisist põrandakatted
• Linoleumist põrandakatted
• Kuni 2,5 cm paksused kummist põrandakatted
• Õigesti ettevalmistatud imavatel tubastel aluspõrandatel
• Homogeensed ja heterogeensed PVC-põrandakatted ribade ja plaatidena
• CV põrandakatted
• Õigesti ettevalmistatud imavatel ja mitteimavatel tubastel vahepõrandatel

Üldinfo

TEHNILISED ANDMED
Alustoormaterjal: akrülaatdispersioon
Kuivamisaeg: ligikaudu 10…20 minutit sõltuvalt hõõruti hammastusest, aluspõrandast ja põrandakattest

Koosteaeg: ligikaudu 20…30 minutit
Puhastusvahend: vesi, enne liimi kuivama hakkamist

HOIUSTAMINE
Säilivusaeg: 12 kuud toatemperatuuril
Säilitustemperatuur: mitte alla +5 °C, tundlik külmumise suhtes

Kasutamine

EELTÖÖD
Aluspõrandad
Asfaltbetooni puhul kasutage ainult Wakoli reaktiivvaigust krunti, näiteks polüuretaankrunti WAKOL PU 280. Aluspõrandad peavad olema alaliselt kuivad, jäigad, tasased, pragudeta ja puhtad ning neil ei tohi olla naket halvendavaid aineid.
Väga ebatasased aluspõrandad tuleb enne tasandada sobiva Wakoli tasandusseguga. Järgige kruntide ja tasandussegude tehnilist teavet.

Laotage PVC- ja CV-põrandakatted mitteimavatele aluspõrandatele survetundliku liimimismeetodi abil. Liimimine survetundliku liimimise faasis võib võimaldada paremaid jääksügavuse omadusi.

KASUTAMINE
Kandke liim kammi kasutades ühtlaselt aluspõrandale, vältides liimiloikude teket. Pärast sobivat õhustusaega laotage põrandakate täpselt aluspõrandale ja vajutage kindlalt kinni. Mõne aja pärast vajutage uuesti.

Kummist põrandakatted tuleb üldiselt laotada siis, kui liim on veel niiske. Ligikaudu 1 tund pärast laotamist tuleb põrandakate uuesti põrandarulliga kinnitada. Vajaduse korral vajutage põrandakatte kummis servad raskusega kinni, kuni liim on tardunud.
Mitteimavate aluspõrandate puhul oodake enne põrandakatte laotamist, kuni liimimisfaasi alguseni. Mõne aja pärast vajutage uuesti. Enne kasutamist segage liimi tugevasti. Kandke liim kammi kasutades ühtlaselt aluspõrandale, vältides liimiloikude teket.

MÄRKUS
Pealekandmise ajal ei tohi põranda temperatuur olla alla +15 °C ja ruumi õhutemperatuur alla +18 °C, ruumi soovitatav suhteline õhuniiskus on 40…65%, maksimaalne 75%. Kogu esitatud teave vastab temperatuurile ligikaudu 20 °C ja suhtelisele õhuniiskusele ligikaudu 50%. Külma ilma puhul soojendage kõik paigaldusmaterjalid enne kasutamist köetud ruumis. Laevaehituses kasutamisel on maksimaalne kulunorm 328 g/m2. PUR-vahust tagapinnaga tekstiilpõrandakatete paigaldamiseks kasutage PVC-liimi WAKOL D 3320.

Ohutus

Garanteerime, et meie tooted on ühtlaselt hea kvaliteediga. Kõik andmed põhinevad paljude aastate praktilisel kogemusel ja vastavad standardtingimustele. Kasutatavate materjalide paljusus ja ehitusplatsi erinevad tingimused, mis ei sõltu meist, välistavad igasugused käesolevatel andmetel põhinevad nõuded. Sel põhjusel soovitame teha piisavalt kasutuskatseid. Järgima peab kaasasolevaid põrandakatte tootja juhiseid ja kehtivaid seaduslikke nõudeid. Vajaduse korral anname meeleldi tehnilisi nõuandeid.

Dokumendid