Dispersioonkrunt Wakol D 3055

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 26,91

Lahustivaba parketi dispersioonkrunt.
Kogus 10 kg.

80,74

SOBIB KASUTAMISEKS
Kasutusvalmis dispersioonkrunt imava
• tsement-tasanduskihi
• kaltsiumsulfaat-tasanduskihi
• kipskiudplaatide
kruntimiseks enne parketi paigaldamist Wakoli parketiliimidega siseruumis.

Üldinfo

TEHNILISED ANDMED
Alustoormaterjal: Polüuretaandispersioon
Kuivamisaeg: Tsement-tasanduskihtidel, kuni pind on nähtavalt kuiv, umbes 30 minutit; kaltsiumsulfaat-tasanduskihtidel ja kipskiudplaatidel umbes 2 tundi
Puhastusvahend: Vesi, enne krundi kuivamist
GISCODE D1 GEV
EMICODE EC1 PLUS

HOIUSTAMINE
Hoiuaeg 12 kuud toatemperatuuril.
Hoiutemperatuur Mitte alla +5 °C, külmumistundlik.

KULU
Wakoli krundirull, lühikiuline Veluur- või poroloonrull umbes 100–150 g/m2

Kasutamine

EELTÖÖD
Aluspõrand ja ruumi sisekliima peavad vastama standardi DIN EN 18356 nõuetele. Aluspõrandad peavad olema jäävalt kuivad, jäigad, pragudeta ja puhtad ning neil ei tohi olla naket halvendavaid aineid. Pinnakatete eemaldamiseks kasutage sobivat mehaanilist töötlusviisi. Kaltsiumsulfaadipõhised tasanduskihid peab tootja juhiste või asjakohaste standardite ja eeskirjade kohaselt mehaaniliselt eeltöötlema ja põhjalikult tolmuimejaga puhastama.

PEALEKANDMINE
Enne kasutamist raputage krundianumat korralikult. Kandke universaalne parketi dispersioonkrunt WAKOL D 3055 WAKOLI krundirulliga, veluur- või poroloonrulliga aluspõrandale, vältides loikude teket. Enne põrandakatte paigaldamise alustamist oodake, kuni krundikiht on täielikult kuivanud; arvestage täpselt kuivamisaegadega.

Ohutus

Ärge kasutage toodet temperatuuril alla +15 °C. Külmal ajal soojendage universaalset parketi dispersioonkrunti Wakol D 3055 enne kasutamist piisavalt kaua köetavas ruumis. Kogu esitatud teave vastab temperatuurile ligikaudu 20 °C ja suhtelisele õhuniiskusele ligikaudu 65%. Järgige iga parketiliimi kasutamise kohta antud soovitusi. Ärge kasutage universaalset parketi dispersioonkrunti Wakol D 3055 tasandusseguga kaetava pinnal. Kruntida võib täiteseguga Wakol Z 640 ja Wakol Z 645 või peeneteralise remondiseguga Wakol Z 505 kohttäidetud pindu.

Dokumendid