Vee baasil vaha sisetingimustesse

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 17,54

Läbipaistev või kattev, siidjas vahataoline viimistlusvahend sisetöödeks.

52,62157,84

Tootekoodid: 7393, 7394

Osmo sisetingimuste vahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv. Lihtne peale kanda, kruntimine ja lihvimine pole vajalik - see säästab aega ja raha. Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160)

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo sisetingimuste vaha sobib puidu kaitseks ja dekoratiivse efekti saavutamiseks: seina- ja laepaneelid, talad, samuti mööbel, uksed ja laste mänguasjad. Toode sobib puidust laepaneelide renoveerimiseks ja remondiks, mis on eelnevalt tööstuslikult viimistletud Osmo valge läbipaistva (7393) või Osmo valge (7394) vahaga.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Polümeeridispersioon, vahad Titaan-dioksiid (valge pigment), lisandid ja säilitusained Lahusti: vesi Toode vastab EL määruse (2004/42/EU) kohaselt max. VOC sisaldus 130gr/l (Cat A/e (2010)).

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 1,10-1,25 g/cm³
Viskoossus:1300-1700 mPas
pH väärtus: 8.0-9.0
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 16 m²
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

Kasutamine

EELTÖÖD
Puidu pind peab olema kuiv ja puhas (maksimaalne niiskusesisaldus 18%, soovitav temperatuur viimistluse ajal vähemalt +10°C). Osmo sisetingimuste vaha on valmis kasutamiseks. Ära lahjenda, sega hoolikalt. Puhasta või lihvi õrnalt eelnevalt töödeldud pind. Eemalda vana lakk. Kui vajalik, kasuta lihvpaberit. Väikesed kriimud ja augud täida Osmo puidupahtliga. Juba sisetingimuste vahaga töödeldud pindade värskendamiseks piisab puhastatud pinnale ühest kihist. Tulemust mõjutab teiste asjade hulgas puidu naturaalne iseloom. Seega on soovitatav enne pealekandmist proovida toodet ääre peal, eriti kui tegemist on tundmatute pindadega.

PEALEKANDMINE
Kanda puhtale, kuivale puidu pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo Aqua pintslit või Osmo mikrokiust rulli. Laske kuivada 3-4 tundi, tagades hea ventilatsioon. Soovi kooral saab enne teise kihi pealekandmist kuivanud pinda siluda peenteralise liivapaberiga (P360) või lihvimispadjaga. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht.

TÖÖRIISTADE PUHASTAMINE
Koheselt peale kasutamist seebi ja veega.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 3-4 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 16 m²
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

VIHJE
Üks kiht sisetingimuste vaha kattev valge (7394) jätab pinnale intensiivsema tooni, kui kaks kihti sisetingimuste vaha valge läbipaistev (7393).

Ohutus

HOIATUS
Hoidke eemale laste käeulatusest. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga.Vältida pihustusaurude sissehingamist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid

Videod