TopOil hoolduskomplekt

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 21,83

TopOil hoolduskomplektist leiate puitpindade hoolduseks kõik vajalikud materjalid ning tarvikud.

Komplekt sisaldab:
Spray puhastusvahend 8026 – 0,5l
TopOil 3058 värvitu matt – 0,5l
Käsi poleervildihoidja – 1tk
Fliisist õlilapp – 1tk
Lihvimispadi – 1tk

65,48

SPRAY PUHASTUSAINE 8026
KIRJELDUS
Värvitu kasutusvalmis Spray-puhastusvahend igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks – eriti sobiv töötasapindadele, mis on viimistletud Osmo TopOiliga, nt. köögi töötasapind. Samuti mööblile ja ustele, mis on viimistletud õlivahadega. Sisaldab naturaalsete õlide baasil seepe. Puhastab pinna õli ja vaha eemaldamata. Eriti õrn nahale, ei sisalda värvi- ja lõhnaaineid, biolagunev, ei sisalda lahusteid.

PEALEKANDMINE
Pöörata pritsimisotsik asendisse „avatud“ ja pihustada puhastusainet otse pinnale. Seejärel hõõruda pinda puuvillase lapiga.

TOPOIL 3058
PEALEKANDMINE
Kanna õhuke kiht pinnale põhjalikult ja ühtlaselt piki puidusüüd hõõrudes. Jäta kuivama üleöö (vähemalt 8-10 tundi) kindlustades hea ventilatsioon. Korrake protsessi 2-3 korda. Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest kihist.

KATVUS
1L = 24m² üks kihtToote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

VIHJE
TopOil 3058 Värvitu rõhutab puidu tooni (püsiv märg efekt). Liiga paks kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt toote kuivamisaega. Mööbli sisemus ja sahtlid katta ühekordselt õhukese kihina, kasutades nt. puuvillast lappi.