Süvapesuvahend

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,52

Väga efektiivne, kergelt leeliseline puhastusaine eemaldamaks orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid.

31,57148,49

Tootekood: 8019

Väga efektiivne, kergelt leeliseline puhastusaine eemaldamaks orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid. Ideaalne vahend õlivahatatud pindade süvapesuks, enne Osmo toodetega viimistlemist.

SOBIB KASUTAMISEKS Osmo süvapesuvahend on ideaalne alternatiiv puitpinna lihvimisele, mis on viimistletud õlide ja vahadega, nt. põrand või mööbel. Sobib ka plastik, roostevabast terasest ja muude veekindlate pindade puhastamiseks.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Vedel kontsentraat, leeliseline puhastusvahend: alla 5% katioonsed tensiidid; mitteioonsed tensiidid; silikaadid.

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 1.01-1.03 g/cm³
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu
pH value (10g/l): 10.9

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui pakend on tihedalt ja tugevalt suletud.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 30-100 m² sõltuvalt määrdumise astmest.

Kasutamine

EELTÖÖD
Lahtine mustus eemaldada tolmumopi või tolmuimejaga. Kontsentraat lahjendada 1:10 – 1:20 veega. Kindlasti teha eelnevalt proov!

PEALEKANDMINE
Kandke puhastusaine lahus määrdunud pinnale. Laske toimida ja eemaldage mustus, kasutades mikrokiust moppi ja puhast vett. Põrandate mehhaaniliseks töötlemiseks soovitame kasutada ühekettaga poleermasinat (nt. Osmo FloorXcenter) koos harjaskettaga või punase, rohelise poleerpadjaga. Eemaldada mustus Osmo mikrokiud mopiga või puuvillase lapiga. Pärast pinna täielikku kuivamist viimistleda põrand sobiva Osmo Polyx õlivahaga.

TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE
Töövahendid pesta peale kasutamist veega.

KUIVAMISAEG
Enne viimistlemist lasta pinnal täielikult kuivada, vähemalt 3-4 tundi (23°C/50% õhuniiskust).

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 30-100 m² sõltuvalt määrdumise astmest.

MÄRKUS
Ärge kasutage lahjendamata kujul! Osmo süvapesuvahend võib tekitada värvi- või pindmise kihi kahjustusi tundmatutel pindadel. Kõvade puiduliikidel, nagu nt. tamm, võib kokkupuutes lahjendamata intensiivse puhastusainega pind muutuda tumedamaks. Isegi lahjendatud puhastusainet kasutades soovitame enne teha proov, et selgitada toote sobivus. Ei sobi igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks.

Ohutus

HOIATUS
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida pihustusaurude sissehingamist. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Töötamise ajal kanda sobivat kaitseriietust, kaitsekindaid ja -prille. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Reageerides hapetega eraldab soojust. Tuleb jälgida kemikaalidega töötamise ohutusreegleid

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid

Videod