Allahindlus!

Puiduvaigu eemaldamise komplekt

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,52

Sobib puiduvaigu eemaldamiseks, isegi eeltöödeldud värvitud pinnal.

Komplekt sisaldab:
Puiduvaigu eemaldaja 0,1 l
Touch-Up Matt (3) / Satiin (3)
3 puuvillast lappi
Kaabits
Kasutusjuhend

 

Original price was: 42,09€.Current price is: 31,57€.

Aeg-ajalt eritub puidust aiamööblist või fassaadiprofiilidest vaiku. Vaik on kleepuv aine, mis aja möödudes kristalliseerub. Sellises olukorras on seda lihtsam pinnalt eemaldada.

Kasutamine

1. SAMM
Eemaldage ettevaatlikult suurem osa vaigust kaasas oleva kaabitsaga, kuni pinnale jääb ainult õhuke vaigukile. Oluline on jälgida, et ei kahjustataks värvitud pinda.

2. SAMM
Niisutage puhastuslapp spetsiaalse vaigueemaldusvahendiga ja hõõruge vaigukilet.

3. SAMM
Töödeldud pind kaotab läike. Selle taastamiseks soovitame töödeldud kohti uuesti viimistleda. Selleks valige sobiv TouchUp (matt või siidjasmatt) kaitsevaha, niisutage sellega puhastuslapp ja hõõruge vaigupiirkonda. Pärast kuivamist taastub viimistluskihi läige ja puit on optimaalselt kaitstud.

Ohutus

VAIGU EEMALDI
Tuleohtlik vedelik ja aur. Võib esile kutsuda uimasust ja peapööritust. Allaneelamisel võib põhjustada kopsukahjustusi. Pikaajaline kahjulik toime veeorganismidele. Korduv kokkupuude nahaga võib põhjustada selle kuivust ja lõhenemist. Ohutusjuhised: Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida eemal süttimisallikatest-mitte suitsetada.
Alla neelamisel võtta viivitamatult ühendust mürgistusteabekeskusega võI arstiga.
Kokkupuutel nahaga võtta viivitamatult kõik saastunud rõivad seljast ja loputada nahk puhta veega. Toote jäätmed ja pakend utiliseerida vastavalt õigusaktide nõuetele.

TOUCHUP KAITSEVAHA
Allaneelamisel või hingamisteedesse sattumisel võib olla surmav. Ohutusjuhised: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida aine sattumist silma, nahale või riietele. Sisaldab 2-butanoonoksiidi. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult välistingimustes või hästi ventileeritavas ruumis. NB! Pesta kohe puhtaks tootega määrdunud lapid või säilitada õhukindlas metallanumas (isesüttimisoht). Kuiv viimistlus vastab standardile DIN 4102 klass B2 (normaalne mittesüttivus).

Dokumendid