Allahindlus!

Puidupinna taastamisvahend Kraft-Gel

Spetsiaalne geeljas puhastusvedelik halliks tõmbunud puidu värskendamiseks.

14,91200,81

Tootekood: 6609

Puidupinna taastamisvahend on mittetilkuv toode ja seega on teda lihtne kasutada ka vertikaalsetel pindadel. Geel tungib sügavale puitu ja eemaldab puidult ilmastikust tekitatud halli kihi. Kui puidu naturaalne toon on taastatud, võib pindasid uuesti vastava õliga viimistleda.

SOBIB KASUTAMISEKS
Puidupinna taastamisvahend Kraft- Gel eriti soovitatav puidust terrassidele, puitlaudistele, aiamööblile ja teistele sarnastele puitpindadele.

Üldinfo

KOOSTISOSAD
Osmo puidupinna taastaja sisaldab biolagunevaid oblikhappeid (<5%). Toode ei sisalda lahusteid, formaldehüüde, kloor- ega aminoühendeid.

TEHNILISED ANDMED
Erikaal: 0.99-1.05 g/cm³
Viskoossus: >70s DIN EN ISO 2431/3 mm, thixotropic
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu
Leekpunkt : ei ole määratletud.

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui pakend on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 10 m².
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

Kasutamine

EELTÖÖD
Eemaldage lahtine mustus. Niisutage pinda veega. Puidupinna taastamisvahend Kraft-Gel on valmis kasutamiseks, ära lahjenda. Enne puidu töötlemist on soovitav teha toote sobivustest.

PEALEKANDMINE
Niisutada pind veega ja kanda puidupinna taastaja pintsliga pikki puidusüüd hõõrudes kahjustatud pinnale. Lasta tootel mõjuda 15-20 min. ning eemaldada lahtine hall katt tugeva harja ja veega. Pärast ligikaudu 48 tundi kuivamist kaitsta uus värske pind puiduviimistlusvahendiga (Osmo kaitsev puiduõli, Osmo majavärv, Osmo terrassiõli).

TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE
Töövahendid pesta kohe peale kasutamist vee ja seebiga.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 24-48 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 10 m².
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

VIHJE
Katta metallist osad ja vältida toote sattumist dekoratiivtaimedele.

Ohutus

HOIATUS
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Palume arvestada üldiseid ettevaatusabinõusid kemikaalidega töötamisel. Ohutuskaarti küsida eraldi.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid

Videod