Puhastus- ja kaitsevaha

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,91

Osmo puhastus- ja kaitsevaha sobib raskete plekkide eemaldamiseks nt. rasv või kingakreem ja on ideaalne kõikide Osmo Polyx® õlivahaga viimistletud puitpindade värskendamiseks.

32,7356,12

Tootekoodid: 3029, 3087

Värvitu või läbipaistev puhastus- ja kaitsevaha Polyx® õlivahadega töödeldud puidust pindade (põrand, mööbel) värskendamiseks. Peale hooldust jääb pind vastupidav ja loomulik, ei moodusta kilet.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo puhastus- ja kaitsevaha sobib raskete plekkide eemaldamiseks nt. rasv või kingakreem ja on ideaalne kõikide Osmo Polyx® õlivahaga viimistletud puitpindade värskendamiseks.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Baas: naturaalsed vahad (karnauba- aj kandelilla vaha) parafiinid, alifaatsed ühendid (>30%).

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 0.77 – 0,8 g/cm³
Viskoossus: >30s DIN EN ISO 2431/3 mm, veniv
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu
Leekpunkt : ≥ 60o C DIN EN ISO 2719

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

KATVUS
Toote kulu sõltub suurel määral pinna imendumisest ja määrdumise astmest. 1L tootega saab hooldada umbes 80-100m².

Kasutamine

PINNA TÖÖTLUS
Puidu pind peab olema tolmuvaba ja kuiv. Üldiselt sobib tolmu pühkimiseks tolmumopp või tolmuimeja. Suure käidavusega ja tugevalt määrdunud ruumide eelnevaks puhastamiseks soovitame kasutada Osmo Wisch-Fix pesuvahendit (8016).

PEALEKANDMINE
Käsitsi: Pindade puhastamiseks ja hoolduseks kanda mikrokiud lapiga pinnale (umbes 2tl/m² kohta) ühtlase õhukese kihina.
Mehhaaniline: Kandke pinnale (umbes 2tl/m² kohta) poleermasinaga, kasutades valget poleervilti. Kui pind jääb triibuline, pöörata vildil teine pool või võtta uus poleervilt. Kõrgema läikeastme saavutamiseks võib pindasid poleerida mikrokiust poleerlapiga.

TÖÖRIISTADE PUHASTAMINE
Tööriistad puhastada Osmo puhastusainega (8000) või white spiritiga.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 30-40 minutit (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1L tootega saab hooldada umbes 80-100m².
Toote kulu sõltub suurel määral pinna imendumisest ja määrdumise astmest.

VIHJE
Osmo põrandavahadega kaetud pinnad on vastupidavad nii kulumisele, kui määrdumisele. Siiski on vajalik õlivahatatud pindasid aeg-ajalt värskendada, et tagada põrandate värske ilme ja vastupidavus aastateks. Kanda pinnale väga õhukese kihina. Suure käidavusega ruumides (ühiskondlikud ruumid, lennujaamad) on soovitav peale intensiivset puhastust katta pinnad uuesti Osmo Polyx® õlivahaga.

Ohutus

HOIATUS
Hoidke eemale laste käeulatusest. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Korduv kokkupuude nahaga võib põhjustada naha kuivust ja lõhenemist.Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Ohutuskaarti küsida eraldi.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid