Pesuvahend Wisch-Fix

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,52

Osmo pesu- ja hooldusvahendi kontsentraat Wisch-Fix sobib õlitatud ja vahatatud põrandate puhastamiseks ja hooldamiseks. Võib kasutada ka mööbli, uste ja paneelide puhastamiseks.

31,57148,49

Tootekood: 8016

Vees lahustuv puhastuskontsentraat igapäevaseks puhastamiseks ja hoolduseks. Eriti sobiv õlitatud ja õlivahatatud puidust pindadele. Sisaldab naturaalsete õlide baasil seepe. Regulaarsel kasutamisel madalad hoolduskulud. Annab põrandatele libisemiskindlama pinna. Veeslahustuvad koostisosad ei jäta triipe ja ei moodusta kihti. Ohutu nahaga kokkupuutes, ei eraldu lenduvaid värvi- ja lõhnaaineid, ei sisalda lahusteid, biolagunev ning seega toetab tervet elukeskkonda.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo pesu- ja hooldusvahendi kontsentraat Wisch-Fix sobib õlitatud ja vahatatud põrandate puhastamiseks ja hooldamiseks. Võib kasutada ka mööbli, uste ja paneelide puhastamiseks.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Baas: naturaalsed taimeõlid 5-15% taimsed seebid (anioonsed tensiidid) <5% mitteioonsed tensiidid; säilitusained

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 1.01-1.03 g/cm³ Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu pH väärtus 20˚C: 10,9 KATVUS 1 korgitäis pesuvahendit Wisch-Fix 1 L vee kohta. Suurema määrdumise korral võib toodet lahjendada kuni 1:1 veega.

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Ladustamistemperatuur +5 kuni +35°C. Mitte lasta jäätuda.

KATVUS
1 korgitäis pesuvahendit Wisch-Fix 1 L vee kohta.
Suurema määrdumise korral võib toodet lahjendada kuni 1:1 veega.

Kasutamine

EELTÖÖD
tuleb kanda peale üks õhuke kiht Osmo Polyx® õlivaha. Lahtine mustus eemaldada tolmumopi või tolmuimejaga.

PEALEKANDMINE
Käsitsi töötlus: Ideaalne kasutada Osmo mikrofiiber moppi. Lahjendada Osmo Wisch-Fix veega. Puhastada põrand niiske (mitte märja) mopi-ga ja kuivatage pind. Regulaarsel kasutamisel muutub pind mustusele ja kulumisele vastupidavamaks.
Mehhaaniline töötlus: Pihustada pesuvahendit põrandale. Puhastada pind kasutades nt. Osmo FloorXcenter poleermasinat ja valget vilti. Seejärel kuivatada pind, kasutades mikrokiud poleerpatja.

KATVUS
1 korgitäis pesuvahendit Wisch-Fix 1 L vee kohta. Suurema määrdumise korral võib toodet lahjendada kuni 1:1 veega.

MÄRKUS
Raskemate plekkide eemaldamiseks ja pinna värskendamiseks soovitame kasutada Osmo puhastus- ja kaitsevaha. Täielikuks renoveerimiseks kasutada Osmo Polyx® värvitut õlivaha. Kasutades Osmo FloorXcenter poleermasinat: Valge poleervilt – majapidamises igapäevaseks mustuse ja plekkide eemaldamiseks Harjasketas – struktuursete pindade puhastamiseks. Punane poleervilt – eriti raskete plekkide eemaldamiseks, ideaalne ka kergeks vahelihvimiseks. (Üleõlitamine on soovituslik) Mikrokiust poleerpadi – põrandalt mustuse eemaldamiseks. Tugev mehhaaniline töötlus (nt. poleermasin punase poleervildiga) eemaldavad ka lahustuvaid vaha ja õli jääke. Pärast kuivamist tuleb kanda peale üks õhuke kiht Osmo Polyx® õlivaha.

Ohutus

HOIATUS
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid