Lõikelaua õli

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,42

Osmo Lõikelaua õli on ideaalne kaitse puidust lõikelaudadele.

Kogus:
0.5 L

43,26

Tootekood: 3099

Osmo lõikelaua õli on värvitu õlivaha puidust lõikelaudadele. Lõikelaua õli põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Vastupidav veini, õlle, koola, kohvi, tee, piima, mahla, vee plekkidele (DIN 68661-1A). Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160). Osmo lõikelaua õli on ohutu toiduga kokkupuutes vastavalt EN 1186 osa 5/14.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Lõikelaua õli on ideaalne kaitse puidust lõikelaudadele.

ÜLDINFO

KOOSTISAINED
Baas: naturaalsed taimeõlid ja vahad (päevalilleõli, sojaoa õli, takjaõli, karnauba- ja kandelilla vaha), parafiinid. Lisaained: sikatiiv (kuivatusaine), vett-tõrjuvad abiained Lahustid: lõhnatu white spirit (benseenivaba). VOC klassifikatsioon kooskõlas EL-i eeskirjadega (2004/42/EC)

TEHNILISED ANDMED
Erikaal: 0.92-0.97 g/cm3 Viskoossus: 50-70s DIN EN ISO 2431/4 mm, tiksotroopne Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu Leekpunkt : >60°C DIN EN ISO 2719

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

KATVUS:
1 kiht 24 m2/ 1l

KASUTAMINE

EELTÖÖD
Puidu, korgi või saepuruplaadi pind peab olema kuiv ja puhas (maksimaalne niiskusesisaldus 18%). Osmo Lõikelaua õli on valmis kasutamiseks. Ära lahjenda, sega hoolikalt. Pind peab olema puhas, kuiv. Väikesed kriimud ja augud täida puidupahtliga. Kanda ainult pindadele, mis ei ole külmumisohtlikud. Puhasta või lihvi õrnalt eelnevalt töödeldud pind. Eemalda vana lakk. Kui vajalik, kasuta lihvpaberit karedusega mööblil 220-240. Eemalda tolm. Tulemust mõjutab teiste asjade hulgas puidu naturaalne iseloom. Seega on soovitatav enne pealekandmist proovida toodet ääre peal, eriti kui tegemist on tundmatute pindadega.

PEALEKANDMINE
Kanna pinnale esimene kiht pintsli, fliisist õlilapiga või mikrofiiber rulliga õhukeselt piki puusüüd hõõrudes. Jäta kuivama üleöö (vähemalt 8-10 tundi) kindlustades hea ventilatsioon. Korrake protsessi 2-3 korda. Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest õhukesest kihist.

TÖÖRIISTADE PUHASTAMINE
Tööriistad puhastada Osmo puhastusainega (8000) või white spiritiga.

KUIVAMISAEG
Ligikaudu 8-10 tundi (23°C / 50% õhuniiskus). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage hea ventilatsioon.

KATVUS
1L = 24m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

VIHJE
Osmo lõikelaua õli 3099 Värvitu rõhutab puidu tooni (püsiv märg efekt). Liiga paks kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt toote kuivamisaega. Osmo Lõikelaua õliga töödeldud pindasid saab niiske lapiga puhastada ja hiljem kuivatada.

OHUTUS

HOIATUS
Hoidke eemale laste käeulatusest. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. NB! Pese kohe puhtaks immutatud lapid või säilitage õhukindlas anumas (Isesüttimise oht!). Kuiv viimistlus kooskõlas Saksamaa DIN 4102 (tule käitumine ehitusmaterjalide ja nende komponentide) ja klass B 2 (normaalne mittesüttivus) sertifikaatidega.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Jäätmed ja täielikult tühjendatud pakendid tuleb hävitada vastavalt kohalikele ametlikele juhistele (jäätmekood 08 01 11). Taaskasutada saab ainult täielikult tühjendatud purke.

DOKUMENDID