Allahindlus!

Komposiitmaterjalide (WPC & BPC) puhastuskontsentraat

Väga efektiivne, kergelt leeliseline puhastusaine eemaldamaks orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid.

Kogus 1 L.

Original price was: 35,08€.Current price is: 26,30€.

Tootekood: 8021

Ideaalne vahend WPC ja BPC komposiitmaterjalide intensiivseks puhastamiseks.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo WPC & BPC puhastuskontsentraat töötati välja spetsiaalselt puit-plastik komposiitmaterjalidest pindade puhastamiseks, nt. WPC ja BPC-pinnad, ja teised veega kokku puutuvad pinnad välistingimustes, nagu plastikust aiamööbel ja aiad.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Vedel kontsentraat, leeliseline puhastusvahend: alla 5% katioonsed tensiidid; mitteioonsed tensiidid; silikaadid. Täpsemad koostisosad ohutuskaardil.

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 1.05-1.10 g/cm³
Viskoossus: 20-25s DIN 53211/3 mm
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui pakend on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

KULU
Kontsentraat, sõltuvalt määrdumise astmest, lahjendatud veega 1 L = 10 – 50 m2.

Kasutamine

EELTÖÖD
Eemaldage harjaga lahtine mustus. Kontsentraat lahjendada 1:20 – 1:10 veega. Kindlasti teha eelnevalt proov! Ärge kasutage lahjendamata kujul!

PEALEKANDMINE
Kandke puhastusaine lahus määrdunud pinnale. Laske reageerida 10 minutit. Eemaldage mustus küürimisharja abil ja loputage pind puhta veega. Terrasside mehhaanilisel puhastamisel soovitame kasutada nt. Osmo terrassipuhastusmasinat. Ärge kasutage lahjendamata kujul!

TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE
Töövahendid pesta kohe peale kasutamist vee ja seebiga.

MÄRKUS
Ärge kasutage lahjendamata kujul! Tundmatute komposiitsete materjalide puhastamisel võib tekkida värvi- või pindmise kihi kahjustusi. Soovitav kasutada kogu pinna ulatuses. Ei sobi igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks. Vältida otsest kontakti taimedega.

Ohutus

HOIATUS
Sisaldab: Dinaatrium-metasilikaat. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Reageerides hapetega eraldab soojust. Tuleb jälgida kemikaalidega töötamise ohutusreegleid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda toote etiketil oleva infoga. Kanda kaitsekindaid ja –prille. Silma sattumisel loputada ettevaatlikult veega mitme minuti jooksul. Kui kasutatakse kontaktläätseid, siis võimalusel need eemaldada. Nahale sattumisel pesta nahk vee ja seebiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Palume arvestada üldiseid ettevaatusabinõusid kemikaalidega töötamisel.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid