Allahindlus!

Kivi- ja terrakotaõli

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,69

Osmo kivi- ja terrakotaõli sobib läbipaistvaks immutamiseks avatud pooridega loodusliku kivi, poleeritud, lihvitud ning tehiskivist pindadele. Samuti graniidile, lubja- ning kiltkivile.

35,07106,98

Tootekood: 620

Värvitu, satiinmatt looduslikke õlisid sisaldav viimistlusvahend. Ei moodusta pinnale kilet vaid tungib pinna pooridesse. Õliga immutatud pind jääb mikropoorne, mustust ja vett hülgav. Muudab ka betoonikihi vähem tolmavaks.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo kivi- ja terrakotaõli sobib läbipaistvaks immutamiseks avatud pooridega loodusliku kivi, poleeritud, lihvitud ning tehiskivist pindadele. Samuti graniidile, lubja- ning kiltkivile.

Üldinfo

KOOSTISAINED
Põhineb looduslikel taimeõlidel (päevalilleõli, sojaoa õli, ohakaõli), parafiinid. Lisaained: sikativ (kuivatusaine), vett-tõrjuvad lisaained Lahustid: lõhnatu white spirit (benseenivaba). Toode vastab EL määruse (2004/42/EU) kohaselt max. VOC sisaldus 500gr/ (Cat A/i (2010)).

TEHNILISED ANDMED
Viskoossus: 120-160 mPas
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu
Leekpunkt : >60°C. DIN EN ISO 2719

HOIUSTAMINE
Toodet on voimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud. saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24 tunni jooksul.

KATVUS
11 L – 32 m2 üks kiht.
Sõltuvalt pinna imavusest võivad lõpptulemused erineda.

Kasutamine

EELTÖÖD
Pind peab olema puhas, kuiv ja külmavaba. Osmo kivi- a terrakotaõli on valmis kasutamiseks. Segada hoolikalt enne kasutamist.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht kasutades Osmo põrandapintslit, fliisist õlilappi või mikrokiudrulli. Eemalda pinnalt üleligne õli ebemevaba lapiga. Suuremate pindade puhul eemaldage üleliigne õli kummist skreeperiga ja poleerige pind poleermasinaga kasutades valget poleervilti. Pinnale ei tohi jaada õliloike. Laske kuivada 8-10 tundi tagades kuivamise ajal korralik ventilatsioon. Peale kuivamist kandke pinnale teine kiht sama tehnoloogiat kasutades. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht.

TÖÖRISTADE PUHASTAMINE
Tööriistad puhastada Osmo puhastusainega (8000) või white spiritiga

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 8-10 tundi (23*C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/ või kõrgem õhuniiskus pikendavad oluliselt kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
11 L – 32 m2 üks kiht.
Sõltuvalt pinna imavusest võivad lõpptulemused erineda.

Ohutus

HOIATUS
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet silmade, naha või riietega. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutage toodet ainult hästi ventileeritavas ruumis. NB! Pese kohe putaks immutatud lapid või säilitage õhukindlas anumas (Isesüttimise oht!). Ohutuskaarti küsida eraldi.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust (jäätmekoodi nr. 08 01 12) Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Dokumendid

Videod