Floorxcenter poleermasin

Osmo FloorXcenter on ühe kettaga poleermasin, mis eemaldab isegi kõige väiksemad mustuse osakesed puidupooridest, kasutades selleks valget, punast või mikrokiud poleerpatju. Erinevalt teistest analoogsetest ühe poleerplaadiga masinatest, kasutab FloorXcenter ekstsentrilist pöörlemise põhimõtet, mis tagab põranda tõhusa puhastamise.

Osmo FloorXcenter  poleermasin on väga lihtne ja kergesti kasutatav ning on mõeldud ennekõike koduseks kasutamiseks. Floorxcenter omab mugavat pesuaine dosaatorit, mis võimaldab kasutajal kanda pestavale põrandale optimaalseima koguse pesuainet Wisch-Fix, sest puitpõrandaid ei tohi pesta liigse pesuainega.

Floorxcenter  poleermasinaga saab teha palju rohkem kui lihtsalt pesta põrandaid. Masinaga komplektis on lisapoleerpadjad, mis on mõeldud erinevate töövõtete jaoks.

Valge poleervilt- kasutatakse puhastustöödeks koos pesuainega Wisch-Fix. Selline kasutusviis aitab puhastada põranda pindmistesse pooridesse kogunenud mustuse.

Mikrokiust poleerpadi- kasutatakse sarnaselt mopile. Niisutage poleerpadi veega või pesuainega Wisch-Fix ning saate kergesti eemaldada põrandalt mustuse.

FloorXcenter masina kasutamine ja funktsioonid: puhastav ehk taastav hoolduspesu (kasuta selleks valget poleerpatja), põrandate hooldusõlitamine (kasuta selleks mikrokiud patja)

Samuti sobib FloorXcenter uute põrandate toonimiseks Osmo õlivahadega (3101 - 3168) ja lõpliku Polyx õlivaha Original (3011, 3032, 3062, 3065) kihi peale kandmiseks.

AC Mootor: 230V;50 Hz;
Nominaalne võimsus: 290 W;
Poleerketta läbimõõt: 300mm ;
Kaabli pikkus: 7.5 m