KOOLITUS ARHITEKTIDELE JA SISEARHITEKTIDELE: puitpindade viimistlus ja erilahendused

KOOLITUS ARHITEKTIDELE JA SISEARHITEKTIDELE: puitpindade viimistlus ja erilahendused

Tasuta koolitus on suunatud arhitektidele ja sisearhitektidele, kes soovivad omandada uusi oskusi ja teadmisi puitpindade viimistluse valdkonnas. Koolituse käigus tutvustame Osmo brändi erinevaid tooteid vastavalt puidule ning kasutusele, õpetame õiget tehnoloogiat pindade ettevalmistamiseks ning juhendame nende professionaalseks viimistlemiseks.

Koolituse viib läbi Osmo rahvusvaheliselt koolitatud meister Andres Leismann

Koolitusel osaledes saad:

  • Ülevaate Osmo brändi toodete mitmekülgsusest ja kvaliteedist puitpinna viimistluses. Saad teada, kuidas konkreetsed õlivahad ja töövahendid sobivad erinevatele puitpindadele.
  • Praktilised näpunäited pindade ettevalmistamiseks enne viimistlust õlivahadega. Õpid, kuidas valmistada ette erinevaid pindu nagu mööbel, põrandad, tasapinnad, laudised, fassaadid, aknaraamid jne
  • Soovitused, kuidas valida õige õlivaha vastavalt puidu tüübile ja soovitud tulemusele. Saad teada, millised tooted sobivad erinevateks puitpinna projektideks ning kuidas saavutada soovitud viimistlus ja tonaalsus.
  • Käed-külge kogemuse Osmo toodete kasutamisel. Saad praktiliselt katsetada erinevaid viimistlusvõtteid ja õppida, kuidas saavutada professionaalseid tulemusi ning milliseid vigu viimistlusprotsessis vältida.
  • Kuidas luua viimistlusvalikutega vastupidavust sõltuvalt toote funktsioonist – näiteks millise viimistlusvahendiga vältida puitseinade kolletumist siseruumides UV-kiirguse mõjul, milline toode on eriti vastupidav märgruumides või millise tootega lisada UV-kaitsa ja samas ka efektne tonaalsus maja fassaadilaudisele.
  • Võimaluse esitada küsimusi ja saada nõu professionaalidelt. Meie eksperdid on valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi ning vastama kõigile sinu küsimustele.
  • Tutvustame uut Osmo toonimise võimalust, mis lubab kokku segada kõiki toone RAL ja NCS värvikaardilt! Miinium kogus alates 125mm. See on ideaalne võimalus enda arhitektuurset või sisedisainilist lahendust puidu toonimisega edukalt ellu viia.

 

Registreeri

12 Osalejat
Currently full
RSVP Closed

Veel sündmusi