UKSE – JA AKNAVÄRV 2104

35.00170.00
28.00136.00

Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Ukse- ja Aknavärvi on soovitatav kasutada välis- ja sisetingimustes. Ideaalne viimistlus stabiilsete mõõtmetega konstruktsioonidele, nt. aknad, aknaluugid ja uksed – kuid ka mitte stabiilsete mõõtmetega konstruktsioonidele – nt. tuulekastid, väravad, vaheseinad, lehtlad, postid, aiamajad, kasvuhooned ja aiamööbel.

VIIMISTLUSTINGIMUSED
Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur üle +5°С ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 10-12 tundi, tagades hea ventilatsioon.
Pärast kuivamist kanda peale teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Renoveerimiseks piisab ühest kihist puhtale kuivale pinnale.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 20 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused
erineda.

MÄRKUS
Suure õlisisalduse tõttu võib tumedamate pindade viimistlemisel tekkida kerge kollakas efekt.

open