UKSE – JA AKNAVÄRV 2104

40.25195.50

Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Ukse- ja Aknavärvi on soovitatav kasutada välis- ja sisetingimustes. Ideaalne viimistlus stabiilsete mõõtmetega konstruktsioonidele, nt. aknad, aknaluugid ja uksed – kuid ka mitte stabiilsete mõõtmetega konstruktsioonidele – nt. tuulekastid, väravad, vaheseinad, lehtlad, postid, aiamajad, kasvuhooned ja aiamööbel.

VIIMISTLUSTINGIMUSED
Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur üle +5°С ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 10-12 tundi, tagades hea ventilatsioon.
Pärast kuivamist kanda peale teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Renoveerimiseks piisab ühest kihist puhtale kuivale pinnale.
Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 20 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused
erineda.

MÄRKUS
Suure õlisisalduse tõttu võib tumedamate pindade viimistlemisel tekkida kerge kollakas efekt.

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik