SÜVAPESUVAHEND 8019

31.05146.05

KIRJELDUS
Väga efektiivne, kergelt leeliseline puhastusaine eemaldamaks orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid. Ideaalne vahend õlivahatatud pindade süvapesuks, enne Osmo toodetega viimistlemist.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo süvapesuvahend on ideaalne alternatiiv puitpinna lihvimisele, mis on viimistletud õlide ja vahadega., nt. põrand või mööbel. Sobib ka plastik, roostevaba terasest ja muude veekindlate pindade puhastamiseks.

EELTÖÖD
Lahtine mustus eemaldada tolmumopi või tolmuimejaga. Kontsentraat lahjendada 1:10 – 1:20 veega. Kindlasti teha eelnevalt proov!

PEALEKANDMINE
Kandke puhastusaine lahus määrdunud pinnale. Laske toimida ja eemaldage mustus, kasutades mikrokiust moppi ja puhast vett. Põrandate mehhaaniliseks töötlemiseks soovitame kasutada ühe
kettaga poleermasinat (nt. Osmo FloorXcenter) koos harjaskettaga või punase, rohelise poleerpadjaga. Eemaldada mustus Osmo mikrokiud mopiga või puuvillase lapiga. Pärast pinna täielikku
kuivamist viimistleda põrand sobiva Osmo Polyx õlivahaga.

KUIVAMISAEG
Enne viimistlemist lasta pinnale täielikult kuivada, vähemalt 3-4 tundi (23°C/50% õhuniiskust).

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 30-100 m² sõltuvalt määrdumise astmest.

MÄRKUS
Ärge kasutage lahjendamata kujul! Osmo Süvapesuvahend võib tekkida värvi- või pindmise kihi kahjustusi tundmatutel pindadel. Kõvade puiduliikidel, nagu nt. tamm, võib kokkupuutes lahjendamata intensiivse puhastusainega pind muutuda tumedamaks. Isegi lahjendatud puhastusainet kasutades soovitame enne teha proov, et selgitada toote sobivust. Ei sobi igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks.

 

 

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik