Puiduimmutus WR Aqua 4008

27.6086.50

Tootekood: - Kategooriad: ,

Puiduimmutus WR Aqua 4008

Värvitu puidukaitsevahend välistingimustesse. Kaitseb puitu sine ja mädaniku eest. Õli ja vee eriline kombinatsioon, mis vähendab puidu paisumist ja kahanemist.

KIRJELDUS

Osmo Puiduimmutus WRAqua on kasutusvalmis vee baasil puidukaitsevahend tavatarbijale, kutsealaseks ja tööstuslikuks kasutamiseks, kaitseb puitu mädaniku ja sinetuse eest, ette nähtud välistöödel puittoodetele ja –konstruktsioonidele nagu aknad, välisuksed, välisvooder, aiad, katuseräästad ning autovarjualused. Mitte kasutada puidule, mis on otseses ühenduses pinnasega või kontaktis merekeskkonnaga.

ETTEVALMISTUS

Puidu pind peab olema puhas, kuiv ja jäävaba (max niiskusesisaldus 20%.). Osmo Puiduimmutus WRAqua on kasutusvalmis, ei lahjendata. Segada hoolikalt.

PEALEKANDMINE

Osmo Puiduimmutus WRAqua on kasutusvalmis vee baasil toode. Tavatarbija ja kutseline kasutaja: pealekandmiseks kasutada pintslit, rulli või pihustamist.
Tööstuslikuks kasutamiseks: pealekandmiseks kasutada sissekastmismeetodit, pihustamist või vaakumimmutust.

Kulu: pintsli, rulli ja pihustiga – 180-220 ml/m2.

Vaakumimmutus: 38,0-45,6 kg/m3.

Töödeldud puidu pinnad tuleb katta lahusti (või vee) baasil tootega (nt. värviga), järgides vastava toote kasutusjuhendit.

KUIVAMISAEG

Puutekuiv ja ülevärvitav: ca. 24 tundi. Kasutamise ja kuivamise ajal peab õhu temperatuur olema kõrgem kui 5° C ning suhteline õhuniiskus alla 80%. Toodet tuleb enne kasutamist segada.

 

 

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik