PUHASTUS- JA KAITSEVAHA 3029, 3087

25.7644.16

KIRJELDUS
Värvitu või läbipaistev puhastus- ja kaitsevaha Polyx õlivahadega töödeldud puidust pindade (põrand, mööbel) värskendamiseks. Peale hooldust jääb pind vastupidav ja loomulik, ei moodusta
kilet.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo puhastus- ja kaitsevaha sobib raskete plekkide eemaldamiseks nt. rasv või kingakreem ja on ideaalne kõikide Osmo Polyx® õlivahaga viimistletud puitpindade värskendamiseks.

PEALEKANDMINE
Käsitsi: Pindade puhastamiseks ja hoolduseks kanda mikrokiud lapiga pinnale (umbes 2tl/m² kohta) ühtlase õhukese kihina.
Mehhaaniline: Kandke pinnale (umbes 2tl/m² kohta) poleermasinaga, kasutades valget poleervilti. Kui pind jääb triibuline, pöörata vildil teine pool või võtta uus poleervilt. Kõrgema läikeastme saavutamiseks võib pindasid poleerida mikrokiust poleerlapiga.
Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 30-40 minutit (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

MÄRKUS
Osmo põrandavahadega kaetud pinnad on vastupidavad nii kulumisele, kui määrdumisele. Siiski on vajalik õlivahatatud pindasid aeg-ajalt värskendada, et tagada põrandate värske ilme ja vastupidavus aastateks. Kanda pinnale väga õhukese kihina. Suure käidavusega ruumides (ühiskondlikud ruumid, lennujaamad) on soovitav peale intensiivset puhastust katta pinnad uuesti Osmo Polyx õlivahaga.

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik