POLYX ÕLIVAHA TOONITUD

20.00160.00
16.00128.00

KIRJELDUS
Osmo Polyx® Õlivaha Toonitud on läbikumav, satiin viimistlusvahend mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid. Osmo Polyx® õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav,  vett- ja mustust hülgav. Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega loob taimsete koostisosade kasutamine ühtlasema ja harmoonilisema välimuse.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Polyx® toonitud õlivaha sobib kaitseks kui ka dekoratiivse viimislusena kõikidele puitpõrandatele nagu täispuit, laudparkett, OSB ja korkpõrand ja mööbel.

PEALEKANDMINE
Läbipaistvalt toonitud:
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 24 tundi, tagades hea ventilatsioon. Soovides intensiivsemat tooni, võib protsessi korrata (aga maksimaalselt 2 kihti).

Kergelt toonitud:
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. 20 minuti jooksul peale viimistelmist pühkida õlivaha piki puusüüd puuvillase lapiga või kasutades poleermasinat ja valget poleervilti. Laske kuivada 24 tundi, tagades hea ventilatsioon.

Intensiivselt toonitud:
Intensiivsemate toonide saavutamiseks soovitame kasutada Osmo toonivat õlivaha (3101-3188).

Tähtis: Põrandatele kanda max. üks kiht Osmo Polyx® Toonitud õlivaha. Pärast kuivamist kanda peale üks kiht Osmo Polyx® värvitu õlivaha.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 24 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 30 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused  erineda.

open