MAJAVÄRV

15.30115.92

KIRJELDUS
Kattev, satiinmatt naturaalsete õlide baasil viimistlusvahend puidule välistingimustes.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Majavärv on eiriti sobilik kõikidele puitpindadele välistingimustes, mis vajavad erakordset vastupidavust: puitlaudised, rõdud, aknad ja akende luugid, väravad, lehtlad, puitpaneelid, aiamajad ja aiamööbel, autovarjualused, jne. Ideaalne varem töödeldud mikropoorse viimistluse uuendamiseks.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 10-12 tundi, tagades hea ventilatsioon. Pärast kuivamist kanda peale teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Renoveerimiseks piisab ühest kihist puhtale kuivale pinnale.
Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

VIIMISTLUSTINGIMUSED
Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur üle +5°С ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 10-12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 26 m2 üks kiht

MÄRKUS
Kui välispindadel (nt. aknad, uksed, fassaadid) soovitakse veel tõhusamat kaitset, kanda peale kuivamist viimase kihina pinnale Osmo UV-kaitseõli Extra 420. See kaitseb pindasid täiendavalt mustuse ja plekkide eest ning pikendab veelgi viimistluse eluiga. Osmo majavärv valge 2101 tooni puhul kasutada viimase kihina Osma kaitsvat puiduõli 900 (valge).

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik