PUIDUPINNA TAASTAMISVAHEND KRAFT-GEL 6609

17.00229.00
13.60183.20

Tootekood: - Kategooriad: , , , , Silt:

KIRJELDUS
Spetsiaalne geeljas puhastusvedelik halliks tõmbunud puidu värskendamiseks. Puidupinna taastamisvahend on mittetilkuv toode ja seega on teda lihtne kasutada ka vertikaalsetel pindadel. Geel tungib sügavale puitu ja eemaldab puidult ilmastikust tekitatud halli kihi. Kui puidu naturaalne toon on taastatud, võib pindasid uuesti vastava õliga viimistleda.

SOBIB KASUTAMISEKS
Puidupinna taastamisvahend Kraft- Gel eriti soovitatav puidust terrassidele, puitlaudistele, aiamööblile ja teistele sarnastele puitpindadele.

EELTÖÖD
Eemaldage lahtine mustus. Niisutage pinda veega. Puidupinna taastamisvahend Kraft-Gel on valmis kasutamiseks, ära lahjenda. Enne puidu töötlemist on soovitav teha toote sobivustest.

PEALEKANDMINE
Niisutada pind veega ja kanda puidupinna taastaja pintsliga pikki puidusüüd hõõrudes kahjustatud pinnale. Lasta tootel mõjuda 15-20 min. ning eemaldada lahtine hall katt tugeva harja ja veega.
Pärast ligikaudu 48 tundi kuivamist kaitsta uus värske pind puiduviimistlusvahendiga (Osmo kaitsev puiduõli, Osmo majavärv, Osmo terrassiõli).

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 24-48 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter puhastab umbes 10-30 m2 ( sõltuvalt halliks tõmbumise astmest ja segu suhtest).

MÄRKUS
Katta metallist osad ja vältida toote sattumist dekoratiivtaimedele.
NB! 2,5 l purgiga komplektis on puhastushari kaasas!

open