VEE BAASIL VAHA SISETINGIMUSTESSE 7393, 7394

51.75155.25

KIRJELDUS
Läbipaistev või kattev, siidjas vahataoline viimistlusvahend sisetöödeks. Osmo sisetingimuste vahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo sisetingimuste vaha sobib puidu kaitseks ja dekoratiivse efekti saavutamiseks: seina- ja laepaneelid, talad, samuti mööbel, uksed ja laste mänguasjad. Toode sobib puidust laepaneelide renoveerimiseks ja remondiks, mis on eelnevalt tööstuslikult viimistletud Osmo valge läbipaistva (7393) või Osmo valge (7394) vahaga.

PEALEKANDMINE
Kanda puhtale, kuivale puidu pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo pintslit või Osmo mikrokiust rulli. Laske kuivada 3-4 tundi, tagades hea ventilatsioon. Soovi kooral saab enne teise kihi pealekandmist kuivanud pinda siluda peenteralise liivapaberiga (P360) või lihvimispadjaga. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 3-4 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 16 m²

MÄRKUS
Üks kiht sisetingimuste vaha kattev valge (7394) jätab pinnale intensiivsema tooni, kui kaks kihti sisetingimuste vaha valge läbipaistev (7393).

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik