POLYX EXPRESS ÕLIVAHA 3332, 3362

20.001,339.00
16.001,071.20

Toode on mõeldud ennekõige professionaalidele kasutamiseks. Professionaalne, kiire kuivamisega, läbipaistev, tugeva pinnaga toode, mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid.
Osmo Polyx® Express õlivahaga viimistletud pind on mustustja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv. Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega, loovad taimsed koostisosad ühtlasema ja harmoonilisema välimuse. Lihtne peale kandakruntimine ja lihvimine pole vajalik – see säästab aega ja raha.
Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160).

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Polyx® Express õlivaha sobib viimistlemiseks kõikidele puitpõrandatele nagu täispuit ja laudparkett, OSB- ja korkpõrand, samuit ka mööbel.
Lisades tootele kõvendit 6632, sobib ka õlirikastele kõvadele puitudele nagu Meranti, Wenge, Merbau jne.

PEALEKANDMINE
Kanda piki puusüüd ühtlaselt õhuke kiht Osmo Polyx® Express õlivaha puhtale ja kuivale puidu pinnale 10 minuti jooksul. Peale kandmiseks kasutada Osmo pintslit või Osmo mikrokiust rulli. Vältida liigse õli pealekandmist. Jäta kuivama 2-3 tunniks kindlustades hea ventilatsiooni. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 2-3 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.
Viimistletud pind kõveneb täielikult 2-3 nädalaga.

KATVUS
1 L – 24 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused
erineda.

 

open