POLYX EXPRESS ÕLIVAHA 3332, 3362

23.001,339.00

Toode on mõeldud ennekõige professionaalidele kasutamiseks. Professionaalne, kiire kuivamisega, läbipaistev, tugeva pinnaga toode, mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid.
Osmo Polyx® Express õlivahaga viimistletud pind on mustustja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv. Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega, loovad taimsed koostisosad ühtlasema ja harmoonilisema välimuse. Lihtne peale kandakruntimine ja lihvimine pole vajalik – see säästab aega ja raha.
Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160).

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Polyx® Express õlivaha sobib viimistlemiseks kõikidele puitpõrandatele nagu täispuit ja laudparkett, OSB- ja korkpõrand, samuit ka mööbel.
Lisades tootele kõvendit 6632, sobib ka õlirikastele kõvadele puitudele nagu Meranti, Wenge, Merbau jne.

PEALEKANDMINE
Kanda piki puusüüd ühtlaselt õhuke kiht Osmo Polyx® Express õlivaha puhtale ja kuivale puidu pinnale 10 minuti jooksul. Peale kandmiseks kasutada Osmo pintslit või Osmo mikrokiust rulli. Vältida liigse õli pealekandmist. Jäta kuivama 2-3 tunniks kindlustades hea ventilatsiooni. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht. Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 2-3 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.
Viimistletud pind kõveneb täielikult 2-3 nädalaga.

KATVUS
1 L – 24 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused
erineda.

 

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik