PIHUSTATAV ÕLIVAHA

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 43.67

131.001,030.00

KIRJELDUS
Osmo Spray-Wax on kõrgekvaliteediline pihustatav õlivaha, mille pind jääb mikropoorne, tugev ja vastupidav, vett ning mustust hülgav. Puidumuster ja -süü jäävad rõhutatud. Osmo pihustatav õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Mustuse saab eemaldada jäljetult. Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke (vastavalt DIN 68861-1A).

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo pihustatav õlivaha sobib kõikidele puitpindadele sisetingimustes, mis vajab püsivat, kergesti hooldatavat ja vastupidavat puiduviimistlust, nt. trepid, mööbel,  töötasapinnad, lauaplaadid, laste mänguasjad, põrandakatted,jne. Eriti sobilik kasutamiseks niisketes ruumides nagu vannituba ja köök.

PEALEKANDMINE
Esimene kiht: kandke pinnale airless/airmix või madalsurve pihustiga. Materjali kulu sõltub puidu liigist ja pinna karedusest, ligikaudu 35-40 g/m2 (3010 Natural 20-25g/m2). Veenduge, et ruumis oleks kuivamisajal tagatud piisav ventilatsioon. Lihvimine: vähemalt karedusega P220.
Teine kiht: kandke pinnale airless/airmix või madalsurve pihustiga. Materjali kulu sõltub puidu liigist ja pinna karedusest, ligikaudu 35-40 g/m2. Veenduge, et ruumis oleks kuivamise ajal tagatud
piisav ventilatsioon.
Peale Spray Wax 3010 Natural esimese kihi pealekandmist sõltub teise kihi pealekandmine soovitud lõpptulemusest:
a) teine kiht Spray Wax 3010 Naturaliga jätab kergelt valkja tulemuse
b) teine kiht Spray Wax 3084 Värvitu jätab ’’töötlemata’’ välimuse.
Saab pinnale kanda ka pintsli või lapi abil.
PIHUSTI PARAMEETRID
Värvipüstol: Pihustirõhk ca 2,5 – 3.5, düüsi läbimõõt 1.3. – 2.0 mm
RP (Reduced Pressure) tehnoloogia: Pihustusrõhk ca 1,6-2,0 bar, düüsi läbimõõt 1,6-1,8 mm
Airless/Airmix: Sõltuvalt operaatori / masina tööviisist, seadmetest ja vastava süsteemi seisukorrast, samuti töödeldavate toorikute tüübist ja kujust ning selle süsteemi võimaluste mitmekesisuse tõttu on sihtväärtuste avaldamine ebareaalne.
Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

 

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik