HOOLDUSÕLI 3079, 3081, 3098, 3440

53.36478.40

KIRJELDUS
Värvitu või tooniv, kiirelt kuivav Osmo Hooldusõli õlitatud või õlivahatatud puitpõrandatele. Matti ja tuhmunud põrandat saab värskendada Osmo hooldusõliga. Kui teostada põranda hooldus õigeaegselt, saab vältida aeganõudvat lihvimist ning renoveerimist. Hooldusõliga on võimalik muuta läikeastet põrandal, mis on eelnevalt viimistletud Osmo Polyx® Original õlivahaga (3032, 3062, 3065, 3011).

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo hooldusõli sobib kõikide õli- ja vahaga viimistletud puitpõrandate hooldamiseks: täispuidust ja laudparketist põrandakatted, OSB ja korkpõrandatel, samuti treppidele ja mööblile. Eriti sobilik üldkasutatavates ruumides (nt. restoranid, muuseumid, kontsertimajad ja teiste suure kasutuskoormusega piirkondadele).

PEALEKANDMINE
Kanda piki puusüüd ühtlaselt õhuke kiht Osmo Hoolduõli puhtale ja kuivale puidu pinnale. Peale kandmiseks kasutada Osmo teras-õlilabidat või Osmo mikrokiust rulli. Poleerida sisse poleermasina abil, kasutades valget poleervilti (v.a. 3098 libisemisvastane hooldusõli). Eemaldada ülejäägid. Hooldusõli saab kanda väikestele pindadele ka puuvillase lapiga. Tagage kuivamisajal hea ventilatsioon.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 3-4 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 40-60 m2 üks kiht

MÄRKUS
Hooldusõli tulemust mõjutab teiste asjade hulgas puidu naturaalne iseloom. Seega on soovitatav enne pealekandmist proovida toodet ääre peal, eriti kui tegemist on tundmatute pindadega. Kui soovite hooldusõli kanda töötlemata või halliks tõmbunud puidule, siis tuleks eelnevalt pind lihvida ja töödelda Osmo Polyx® Original õlivahaga. Kindlasti ei tohi 3098 (libisemisvastane hooldusõli) peale kanda poleermasinaga.

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik