PESUVAHEND WISCH-FIX 8016

24.84116.84

Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

KIRJELDUS
Vees lahustuv puhastuskontsentraat igapäevaseks puhastamiseks ja hoolduseks. Eriti sobiv õlitatud ja õlivahatatud puidust pindadele. Sisaldab naturaalsete õlide baasil seepe. Regulaarsel kasutamisel madalad hoolduskulud. Annab põrandatele libisemiskindlama pinna. Veeslahustuvad koostisosad ei jäta triipe ja ei moodusta kihti. Ohutu nahaga kokkupuutes, ei eraldu lenduvaid värvi- ja lõhnaaineid, ei sisalda lahusteid, biolagunev ning seega toetab tervet elukeskkonda.

PEALEKANDMINE
Käsitsi töötlus:
Ideaalne kasutada Osmo mikrofiiber moppi. Lahjendada Osmo Wisch-Fix veega. Puhastada põrand niiske (mitte märja) mopi-ga ja kuivatage pind. Regulaarsel kasutamisel muutub pind mustusele ja kulumisele vastupidavamaks.
Mehhaaniline töötlus:
Pihustada pesuvahendit põrandale. Puhastada pind kasutades nt. Osmo FloorXcenter poleermasinat ja valget vilti. Seejärel kuivatada pind, kasutades mikrokiud poleerpatja.

KATVUS
1 korgitäis pesuvahendit Wisch-Fix 1L vee kohta. Suurema määrdumise korral võib toodet lahjendada kuni 1:1 veega.

MÄRKUS
Raskemate plekkide eemaldamiseks ja pinna värskendamiseks soovitame kasutada Osmo puhastus- ja kaitsevaha. Täielikuks renoveerimiseks kasutada Osmo Polyx värvitut õlivaha.

open

OSMO KOLIB! Alates 11 Aprill 2022 asub Osmo kontor ja ladu uuel aadressil: Läike tee põik 3, Peetri alevik