TIIGIÕLI SPRAY 008

39.00 31.20

KIRJELDUS
Vätvitu, vett ja mustust tõrjuv kaitseõli aiamööblile. Osmo Tiigiõli tungib sügavale puidu pinda, laseb puidust niiskusel välja aurustuda ning takistab puidu pundumist ja kokkutõmbumist. Mikropoorne viimistluskiht ei pragune ega kooru. Värskendamiseks kanda pinnale uus õhuke kiht õli (ei vaja eelnevat lihvimist).

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo pihustatavTiigipuuõli on kaitseks ja hoolduseks puidust aiamööblile, mis on valmistatud tiigipuust või teistest puiduliikidest. Sobib kasutamiseks läbipaistva viimislustena puidust aiamööblil.

PEALEKANDMINE
Pihustuskaugus ligikaudu 25 cm. Seejärel hõõruda pintsliga puitpinna sisse. Töötlemise ajaks katta ja kaitsta pinnad, mis ei vaja töötlemist. Liigne kogus eemaldada lapiga. Lasta kuivada 12 tundi (23 °C/50 % õhuniiskust). Kuivamise ajal tagage hea ventilatsioon. Seejärel kanda peale teine kiht. Renoveerimiseks piisab tavaliselt ühest kihist. Peale kasutamist puhastada pihustusotsik.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 5-10 m2 üks kiht

MÄRKUS
Osmo Tiigiõli on värvitu ja seetõttu ei kaitse UV-kiirte eest (hallinemine). Kui soovitakse säilitada puidu naturaalne toon (nt. Bangkirai), soovitame pind katta vastavat tooni Osmo terrassiõliga või Osmo kaitsva puiduõliga.

open