POLYX LIBISEMISVASTANE ÕLIVAHA ANTI-SLIP/ ANTI-SLIP EXTRA 3088, 3089

22.00619.00
17.60495.20

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

KIRJELDUS
Osmo Polyx® libisemisvastane õlivaha on värvitu viimistlusvahend, mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid. Osmo Polyx® õlivahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo libisemisvastane Polyx® õlivaha ja Polyx® õlivaha Extra sobib puitpõrandate kaitseks, kus on kõrgem vajadus libastumist ennetada (avalikud kohad), sobib samuti kork ja OSB materjalidele.

PEALEKANDMINE
Kanda puhtale, kuivale puidu pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit, põrandapintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 8-10 tundi, tagades hea ventilatsioon. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt.  Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest kihist. Kanda puhtale kuivale pinnale.
Märkus: Osmo Polyx® õlivaha Anit-Slip ja Anti-Slip Extra ei tohi siluda ega peale kanda poleermasinaga.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 24 m²
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

MÄRKUS
Õlid võimendavad puidu loomulikku tooni (püsiv märg efekt). Liiga paks õli kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt  kuivamisaega. Troopilistele, tihedatele ja õlirikastele puiduliikidele (Wenge, Merbau, Meranti jne) soovitame viimistlusena kasutada Osmo õlivaha väärispuidule (1101). Soovitame enne teha proovikatmine.

open